Pogotowie hydrauliczno-kanalizazycjne

Czyszczenie kanalizacji - profesjonalnie, tanio i skutecznie

w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i miejscowościach oddalonych do 70km

- Posiadamy małe wuko o wysokości 1,8m, teraz czyszczenie instalacji na parkingach podziemnych nie jest dla nas żadnym problemem. (200bar, 125l/min)

Zator kanalizacji, jest jedną z bardziej nieoczekiwanych i mało przyjemnych awarii jaka może się przydarzyć. Często dochodzi do wybicia ścieków w budynku, przez toaletę lub kratkę ściekową, unosi się nieprzyjemny fetor. W celu zapewnienia właściwej eksploatacji instalacji kanalizacyjnych i uniknięcia awarii należy wykonywać czyszczenie kanalizacji. 
Wspólnotom mieszkaniowym, przedsiębiorcom,  właścicielom mieszkań/domów w Trójmieście i okolicach oferujemy czyszczenie kanalizacji metodą wysokociśnieniową (WUKO) i mechaniczną (spiralami elektromechanicznymi).

Ridgid kollmann udrażnianie

Czyścimy instalacje:

sanitarne, deszczowe, tłuszczowe, drenażowe, techniczne, średnice od fi 32mm do fi600mm

Spirala elektro-mechaniczna w budynkach: (piony,poziomy,podejścia) 

Czyścimy kanalizację spiralami elektromechanicznymi firmy Ridgid, usuwamy osady które przez lata odkładają się wewnątrz rur na ściankach. Posiadamy szeroki asortyment specjalnych grotów, łańcuchów frezujących do usuwania wszelkich osadów (tłuszczowych, cementowych, po budowlanych itp.) 

Budynki wielorodzinne/wspólnoty mieszkaniowe: Kolejnym częstym problemem z kanalizacją są zatory pod pionami w budynkach wielorodzinnych, najczęściej w takiej sytuacji dochodzi do zalania mieszkania na parterze. W takim przypadku należy rozważyć decyzję o przeprowadzeniu czyszczenia kanalizacji, które wykonujemy zawsze z użyciem kamer do inspekcji TV kanalizacji. 

Restauracjie/Gastronomia: Najczęstszą przyczyną zatorów w restauracjach, kuchniach jest obrastanie rur tłuszczem. Przy pomocy spiral elektrycznych i kamer inspekcyjnych do kanalizacji nasza firma usuwa takie problemy skutecznie i na długo. W trudniejszych sytuacjach wykorzystujemy samochód ciśnieniowy, wyposażony w specjalną dyszę do odcinania tłuszczu ze ścianek rur.

 

Mieszkania/Domy: Wszystkim mieszkańcom z Gdańska, Sopotu i Gdyni oferujemy usługę czyszczenia instalacji od najmniejszych średnic, częste zatory odpływu zlewu, umywalki, prysznica czy toalety są oznaką że czas na wizytę fachowca. Najczęściej dochodzi do zarośnięcia starych żeliwnych instalacji, które czyścimy przy pomocy różnej grubości sprężyn. Zawsze do pracy używamy elektromechanicznych przepycharek. 

WUKO na zewnątrz budynków: (przykanaliki, odcinki między studniami, cała sieć)

Ofertę kierujemy do zarządów spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, firm budowlanych, szkół i przedsiębiorstw, właścicieli domów na terenie Trójmiasta.

Dysponujemy pojazdami ciśnieniowymi wyposażonymi w profesjonalne zabudowy Niemieckiej firmy URACA.  Samochody są w stanie wytworzyć bardzo duże ciśnienie czyszczące rurociągi lub rozbijające zator, dzięki odpowiedniemu dobraniu dysz jesteśmy w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi problemami. Posiadamy b.duży asortyment specjalistycznych dysz do usuwania wszelkich zanieczyszczeń.

Metoda ta świetnie sprawdza się przy usuwaniu żwiru z kanalizacji, wycinaniu korzeni czy usuwaniu tłuszczu w instalacjach kuchennych. 

 

Sieć zewnętrzna: Posiadamy samochód cięż. MAN z wysokociśnieniową zabudową opartą na pompie URACA, pojazd jest w stanie wytworzyć b. duże ciśnienie przy dużym wydatku wody. Czyścimy studzienki, wpusty uliczne, przykanaliki, przepompownie ścieków, separatory tłuszczowe-olekowe, kompleksowo całą sieć.          

Oferujemy również małe WUKO, w miejscach trudno dostępnych (hale garażowe) wszędzie gdzie nie dojedzie duży samochód oraz do czyszczenia instalacji wewnątrz budynku. Parametry pojazdu są tak zmodyfikowane, że mamy możliwość skutecznego czyszczenia kanalizacji, bez ryzyka zalania pomieszczeń w budynkach. Pojazd jest wyposażony w węże o małych średnicach co umożliwia dokładne penetrowanie instalacji wewnątrz budynku.

Małe wuko: czyszczenie kanalizacji wewnątrz budynków.

Czyszczenie kanalizacji na hali garażowej

                                                           

Wykonujemy planowane czyszczenie, awaryjne udrażnianie, usuwanie zatorów, czyszczenie rur. 

Dla nas nie ma instalacji - nie do wyczyszczenia, radzimy sobie wszędzie tam gdzie inni nie dają rady!